Covid információ

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban az elmúlt héten (09.28-10.02-ig) újabb covid-os fertőzés nem volt. A korábban fertőződött négy tanuló mindegyikénél letelt az elrendelt karanténidőszak. Valamennyien újra járnak iskolába. Elmondhatjuk tehát, hogy jelenleg iskolánkban nincs egyetlen fertőzött tanuló sem.

Ismételten kérem a szülőket, hogy fokozottan figyeljenek oda gyermekükre és biztosítsanak minden eszközt részére, amit a járványügyi előírások megkövetelnek.

Szakemberek egybehangzó véleménye szerint egyre több fertőzés várható a közeljövőben. A korábbiaknál még fokozottabban szükséges megtenni minden óvintézkedést, betartani minden rendszabályt. Kérem, hogy minden gyereknél legyen maszk és azt használja iskolába lépéskor, illetve a közösségi terekben. Gyakran fertőtlenítse a kezét, WC használat után alaposan mosson kezet, kéztörléshez papírtörlőt, orrfújáshoz papírzsebkendőt használjon.

Tisztelettel:
Hajdú András